Úspěch pěveckého oddělení ZUŠ CAMPANELLA – Stonavská Barborka 2019

Ve dnech 28. – 30. 11. 2019 se zúčastnilo šest pěveckých ansámblů (pět duet a jedno trio) 13. ročníku Interpretační soutěže Stonavská Barborka. Soutěž je  určena vokálním a vokálně-instrumentálním ansámblům (dueta až okteta) v oblasti artificiální hudby.
Devět žákyň sólového zpěvu ze tříd Bc. Pavlíny Bonkové, DiS., a Mgr. Lukáše Polanského, DiS., a pod jejich vedením, se poctivě na soutěž připravovalo a jejich společné úsilí sklidilo velký úspěch.
První místo získaly – duet ve složení Nela Procházková a Ivana Stejskalová (kategorie do 12 let) a duet ve složení Beáta Andrésová a Simona Fraitová (kategorie do 16 let).
Druhé místo přivezly do Olomouce všechny další členky úspěšné výpravy – Nela Procházková, Emma Slaninová, Nela Šedivá, Anna Šlezarová (dueta, kat. do 12 let), Elisa Frýbortová a Karolína Filipová (duet, kat. do 16 let) a Beáta Andrésová, Elisa Frýbortová a Karolína Filipová (trio, kat. do 16 let). Klavírní doprovod všem ansámblům profesionálně zajistila Bc. Pavlína Bonková, DiS.
Gratulujeme ke krásným oceněním a děkujeme zpěvačkám i jejich pedagogům za vzornou reprezentaci školy.

PhDr. Iveta Hlubinková
ředitelka ZUŠ CAMPANELLA